Historie 2020

V roce 2020 prob?hl druh ro?nk letn mldenick ligy Euro Baseball Tour. Pro druh ro?nk bylo p?ipraveno roz?en letn ligy o kategorii U11 a U18. Nakonec se letn liga roz?ila jen o kategorii U11. Zjem o druh ro?nk letn ligy byl mimo?dn, do letn ligy nakonec nastoupilo vce ne 180 hr??, kte? byly rozd?leny do 15 tm? (U11 t?i tmy, U13 a U15 est tm?).
Travel Tm m?l sm?l plny pro rok 2020, avak kv?li COVID-19 pandemii se uskute?nil jen vjezd do Barcelony na Katalnsk Baseballov tden, kde se naemu tmu da?ilo a z Barcelony si odvezl ?tvrt msto.

EBT U11

zkladn ?st
10.08.2020
09:00
Big Field
Cobras vs. Kings
11:6
10:30
Big Field
Kings vs. Sharks
1:4
12:00
Big Field
Sharks vs. Cobras
3:5
11.08.2020
09:00
Youth Field
Kings vs. Cobras
10:8
10:30
Youth Field
Sharks vs. Kings
8:7
12:00
Youth Field
Cobras vs. Sharks
1:11
12.08.2020
09:00
Big Field
Cobras vs. Kings
6:3
10:30
Big Field
Kings vs. Sharks
7:10
18:00
Big Field
Sharks vs. Cobras
11:6
13.08.2020
11:00
Youth Field
Kings vs. Cobras
11:8
12:30
Youth Field
Sharks vs. Kings
2:3
14:00
Youth Field
Cobras vs. Sharks
7:9
Pořadí v zkladn ?st
1.
Sharks
6
2
0.750
2.
Kings
3
5
0.375
Cobras
3
5
0.375

play-off
14.08.2020
10:00
Big Field
Cobras vs. Kings
2:0
15:00
Big Field
Sharks vs. Cobras
7:0

kone?n po?ad
1.
Sharks
2.
Cobras
3.
Kings

EBT U13

zkladn ?st
10.08.2020
09:00
Youth Field
Bandits vs. Hawks
8:6
11:00
Youth Field
Knights vs. Volcanoes
12:3
13:00
Youth Field
Senators vs. Thunderbirds
5:9
15:00
Youth Field
Bandits vs. Knights
7:8
17:00
Youth Field
Hawks vs. Thunderbirds
13:3
11.08.2020
08:15
Youth Field
Volcanoes vs. Senators
6:11
14:00
Youth Field
Knights vs. Hawks
9:8
16:00
Youth Field
Senators vs. Bandits
12:16
18:00
Youth Field
Thunderbirds vs. Volcanoes
2:9
12.08.2020
09:00
Youth Field
Hawks vs. Volcanoes
12:6
10:50
Youth Field
Bandits vs. Thunderbirds
6:14
12:40
Youth Field
Knights vs. Senators
12:5
14:30
Youth Field
Volcanoes vs. Bandits
6:8
16:15
Youth Field
Senators vs. Hawks
7:14
13.08.2020
09:00
Youth Field
Thunderbirds vs. Knights
8:7
Pořadí v zkladn ?st
1.
Knights
4
1
0.800
2.
Thunderbirds
3
2
0.600
Hawks
3
2
0.600
Bandits
3
2
0.600
5.
Volcanoes
1
4
0.200
Senators
1
4
0.200

semifinle
13.08.2020
16:00
Youth Field
Knights vs. Bandits
8:7
18:00
Youth Field
Hawks vs. Thunderbirds
11:10

play-off
14.08.2020
09:00
Youth Field
Senators vs. Volcanoes
12:0
11:00
Youth Field
Thunderbirds vs. Bandits
8:5
13:00
Youth Field
Knights vs. Hawks
10:6

kone?n po?ad
1.
Knights
2.
Hawks
3.
Thunderbirds
4.
Bandits
5.
Senators
6.
Volcanoes

EBT U15

zkladn ?st
10.08.2020
14:00
Big Field
Comets vs. Iron Wings
8:4
16:00
Big Field
Sailors vs. Mustangs
8:6
18:00
Big Field
Mavericks vs. Tornadoes
10:3
11.08.2020
09:00
Big Field
Iron Wings vs. Tornadoes
2:3
11:00
Big Field
Mustangs vs. Mavericks
9:1
13:00
Big Field
Comets vs. Sailors
11:2
15:00
Big Field
Tornadoes vs. Mustangs
4:7
17:00
Big Field
Sailors vs. Iron Wings
10:9
12.08.2020
12:00
Big Field
Mavericks vs. Comets
3:5
14:00
Big Field
Iron Wings vs. Mustangs
6:5
16:00
Big Field
Comets vs. Tornadoes
6:5
18:00
Big Field
Sailors vs. Mavericks
5:4
13.08.2020
09:00
Big Field
Mavericks vs. Iron Wings
10:4
11:00
Big Field
Tornadoes vs. Sailors
9:2
13:00
Big Field
Mustangs vs. Comets
8:7
Pořadí v zkladn ?st
1.
Comets
4
1
0.800
2.
Sailors
3
2
0.600
Mustangs
3
2
0.600
4.
Tornadoes
2
3
0.400
Mavericks
2
3
0.400
6.
Iron Wings
1
4
0.200

semifinle
13.08.2020
15:00
Big Field
Comets vs. Mavericks
9:2
17:00
Big Field
Sailors vs. Mustangs
8:7

play-off
14.08.2020
11:30
Big Field
Tornadoes vs. Iron Wings
3:5
13:30
Big Field
Mustangs vs. Mavericks
6:7
15:30
Big Field
Comets vs. Sailors
7:0

kone?n po?ad
1.
Comets
2.
Sailors
3.
Mavericks
4.
Mustangs
5.
Iron Wings
6.
Tornadoes

Catalunya Baseball Week U15

all games
28.02.2020
09:00
Viladecans
KMC Ambassadors vs. EBT
3:18
14:30
Montjuic
Cataluyna Blue vs. EBT
3:12
29.02.2020
14:30
Montjuic
EBT vs. Diamonds Academy
5:16
01.03.2020
11:45
Montjuic
EBT vs. Czech Academy
1:6

kone?n po?ad
1.
Lions Nettuno
2.
Diamonds Academy
3.
Czech Academy
4.
EBT
5.
Catalunya Academy
6.
Cataluyna Blue
7.
London Archers
8.
KMC Ambassadors
9.
Aragon