Registered players

furHere you will find up to date list of registered players, usually no later then 48 hours after registration will be this page manually updated.

Zde najdete seznam zaregistrovaných hráčů, obvykle ne déle než 48 hodin po registraci se hráč objeví na této stránce.

We will publish there only limited information about registered players, additional information will be shared only among organization and team managers.

Zde publikujeme jen omezené informace o registrovaných hráčích, další informace budou sdíleny jen v rámci organizace turnaje a manažery týmů.

U11 Category

# Firstname Surename Club Country
1 David Bartoň Draci Brno
2 Mateo Durda SaBaT Praha
3 Petr Fejt SaBaT Praha
4 Jáchym Fejt SaBaT Praha
5 Hannah Tosun Storks
6 Pavel Dohnal Třebíč Nuclears
7 Ondřej Soldán Hroši Brno
8 Ester Zlochová Baseball Plzeň
9 Jan Uher Draci Brno
10 Dominik Fukar Hroši Brno
11 Kristýna Klára Kuchaříková Třebíč Nuclears
12 Elias Clauss Diving Ducks
13 Adam Kohout Ježci Jihlava
14 Martin Doseděl Třebíč Nuclears
15 Simon Talafous Hroši Brno
16 Michal Kraus Třebíč Nuclears
17 Martin Večeř Arrows Ostrava
18 Aleš Klimša Arrows Ostrava
19 Jiří Hartmann Draci Brno
20 David Heřman Draci Brno
21 David Sitar Olympia Blansko
22 Martin Fajmon Olympia Blansko
23 Matyáš Klodner Olympia Blansko
24 Václav Novák Blesk Jablonec
25 Daniel Parva Arrows Ostrava
26 Filip Duda Arrows Ostrava
27 Jan Vaňák Arrows Ostrava
28 Michael Liška Draci Brno
29 Šimon Balog Třebíč Nuclears
30 Tomáš Kříž Draci Brno
31 Martin Koláček Draci Brno
32 Lucas Rocha Ambassadors
33 Martin Čapka Draci Brno
34 Jakub Kliner Třebíč Nuclears
35 Vojtěch Příhoda Třebíč Nuclears
36 Alex Veselý Třebíč Nuclears
37 Lucas Yates RP Outlaws
38 Luca Grassellini RP Outlaws
39 Wild Card

U13 Category

# Firstname Surename Club Country
1 Filip Okáč Draci Brno
2 Šimon Hanuš SaBaT Praha
3 Zak Al-Arashi RP Outlwas
4 Lukas Scudder RP Outlaws
5 Jakub Baláž Rytíři Trutnov
6 Filip Němec Eagles Praha
7 Lukáš Urbánek Draci Brno
8 Jan Hojda Eagles Praha
9 Max Prejda Kotlářka Praha
10 Jan Novák Blask Jablonec
11 Jiří Balvin Třebíč Nuclears
12 Michal Cajz Sokol Hluboká
13 Kristýna El Ghannam Hroši Brno
14 Šimon Tuček Rytíři Trutnov
15 Filip Nedvěd Baseball Plzeň
16 Jakub Rusz Arrows Ostrava
17 Filip Hedl Olympia Blansko
18 Daniel Sobotka Hroši Brno
19 Bruno Fiala Hroši Brno
20 Jonáš Martinčák Arrows Ostrava
21 Vít Ventruba Draci Brno
22 Sinan Tosun Rotterdam Neptunus
23 Tomáš Venhoda Třebíč Nuclears
24 Kryštof Martinek Hroši Brno
25 Yana Schoonheydt Brasschaat Braves
26 Vojtěch Míšenský Třebíč Nuclears
27 Luis Acuña Tempo Titans
28 Jan Sekyrka Sokol Hluboká
29 Oliver Záruba Eagles Praha
30 Jakub Kuřák Patriots Liberec
31 Tomáš Boháč Hroši Brno
32 Kryštof Kolev Eagles Praha
33 Mathias Akira Takeda Draci Brno
34 Ondřej Hajný Sokol Hluboká
35 Filip Lavička Sokol Hluboká
36 Jakub Urbánek Třebíč Nuclears
37 Šimon Elis Praotci Roudnice
38 Antonín Karpíšek Praotci Roudnice
39 Daniel Koki Třebíč Nuclears
40 Pavel Peroutka Třebíč Nuclears
41 Samuel Mach SaBaT Praha
42 David Bílek Třebíč Nuclears
43 Jan Havránek Baseball Plzeň
44 Camilo Lemaire Araya Rotterdam Neptunus
45 Boris Kraan United / Zuidvogels
46 Jim Hoyer BSC Caribe Groningen
47 Pémová Viktorie Praotci Roudnice
48 David Škopek SaBaT Praha
49 David Scudder  RP Outlaws
50 Lukáš Moláček SaBaT Praha
51 Nikolas Hluchý Tempo Praha
52 Josef Pavlis Piranhas Beroun
53 Matyáš Dragoun Piranhas Beroun
54 Matyáš Novotný Klasik Frýdek-Místek 
55 Antonín David Staněk SaBaT Prague
56 Jakub Petr Staněk SaBaT Prague
57 Tomáš Příhoda Třebíč Nuclears
58 Matyáš Foltin Třebíč Nuclears
59 Jan Mulač Eagles Praha
60 Zdeněk Brátka Třebíč Nuclears
61 Pavel Mašek Třebíč Nuclears
62 Matěj Benda Piranhas Beroun
63 Lukáš Chromý Sokol Hluboká
64 Hugo Borovec Sokol Hluboká
65 Matyáš Hasal Sabat Praha
66 Matěj Špimr Sabat Praha
67 Kane Jones RP Outlaws
68 Brenden Ringman RP Outlaws
69 Janne Thoroe Heidenheim Heideköpfe
70 Aaron Smith Legionäre Regensburg
71 Pavel Nermuť Blesk Jablonec
72 Denisa Šustrová Třebíč Nuclears

U15 Category

# Firstname Surename Club Country
1 Jan Cacák Kotlářka Praha
2 Miroslav Lacika Klasik Frýdek-Místek
3 Pavel Jozek Třebíč Nuclears
4 Adam Cyprian Sabat Praha
5 Adam Skála Třebíč Nuclear
6 Jakub Špilauer Sokol Hluboká
7 Jakub Čevela Třebíč Nuclear
8 David Křeček Kotlářka Praha
9 Adam Stach Kotlářka Praha
10 Tomáš Urbánek Draci Brno
11 Šimon Jakub Slezák SaBaT Praha
12 Benedikt Růžička Třebíč Nuclears
13 Marie Holíková SaBaT Praha
14 Jan Fejt SaBaT Praha
15 Patrik Fiala Hroši Brno
16 Tomáš Wasserbauer Třebíč Nuclears
17 Jan Urbánek Třebíč Nuclears
18 Jan Lorenc Kotlářka Praha
19 Adam Zikmund Kotlářka Praha
20 Jaroslav Moravec Draci Brno
21 Vojtěch Ventruba Draci Brno
22 Filip Kollmann Třebíč Nuclears
23 Jan-Luca Vogt Scimitars Baseball Academy
24 Jakub Čepelák Draci Brno
25 Adam Veselý Třebíč Nuclears
26 Filip Votava Arrows Ostrava
27 Ladislav Dohnal Třebíč Nuclears
28 Cole Nakazawa London 
29 Aleš Prandžev Eagles Praha
30 Šimon Vyklický Eagles Praha
31 Mikuláš Soldán Hroši Brno
32 Martin Pánek Technika Brno
33 Jonáš Krejčí Draci Brno
34 Martin Šenk Technika Brno
35 Vojtěch Buščík Klasik Frýdek-Místek
36 Lukáš Pacanda SaBaT Praha
37 Michal Šindelka Draci Brno
38 Filip Kubíček Eagles Praha
39 Matouš Bubeník Eagles Praha
40 Vít Karel Chládek Sokol Hluboká
41 Albert Pražák  Eagles Praha
42 Lukáš Blažek Sokol Hluboká
43 Jan Bilíček Třebíč Nuclears
44 Filip Fukar Hroši Brno
45 Lukáš Kalandra Hroši Brno
46 Eric Clauss Diving Ducks
47 Jacob Clauss Diving Ducks
48 Matyáš Pjontek Arrows Ostrava
49 Richard Omelka Klasik Frýdek-Místek
50 Petr Lorenc Kotlářka Praha
51 Michal Antoň Eagles Praha
52 Jeroným Hanuška Kotlářka Praha
53 Vincent Major Draci Brno
54 Adrián Mück Klasik Frýdek-Místek
55 Andres Agelvis Rojas Victor Araya Lemaire
56 Denis Šmiřák Klasik Frýdek-Místek
57 Marian Harig Klasik Frýdek-Místek
58 Tobiáš Güttler Kotlářka Praha
59 Lukáš Přívozník Eagles Praha
60 Jonas Jordaan Almere ’90
61 Nikolas Nespala Outmen Skalica
62 Timon Nespala Outmen Skalica
63 Matej Škerlec BK Apollo Bratislava
64 Samuel Rušitovič Klasik Frýdek-Místek
65 Denis Balogh Outmen Skalica
66 Tobias Balogh Outmen Skalica
67 Nicholas Yates Stuttgart Reds
68 Vojtěch Prokop Draci Brno
69 Leo Nakazawa London Arches
70 Benjamin O’Rourke Tempo Praha
71 Dominik Marani Tempo Praha
72 Roman Šnajder Hroši Brno