Registered players

Here you will find up to date list of registered players, usually no later then 48 hours after registration will be this page manually updated.

We will publish there only limited information about registered players, additional information will be shared only among organization and team managers.

U13 Category

# Firstname Surename Club Country
1 Pavel Jozek Třebíč Nuclears
2 Jakub Čevela Třebíč Nuclears
3 Adam Cyprian SaBaT Praha
4 Tomáš Wasserbauer Třebíč Nuclears
5 Ondřej Fiala Draci Brno
6 Jan Bilíček Třebíč Nuclears
7 Marek Poljak Baseball Plzeň
8 Jan Fejt SaBaT Praha
9 Jakub Špilauer Sokol Hluboká
10 Tomáš Nahodil Třebíč Nuclears
11 Jan-Luca Vogt Almere ’90
12 Kateřina Marie Kuchaříková Třebíč Nuclears
13 Bas Rijpstra HCAW
14 Adam Zikmund SK Kotlářka Praha
15 David Křeček SK Kotlářka Praha
16 Jakub Baláž Rytíři Trutnov
17 Martin Pánek Technika Brno
18 Tobias Güttler SK Kotlářka Praha
19 Simon Elis Praotci Roudnice
20 Matěj Bušovský Tempo Titans Praha
21 Vojtěch Ventruba Draci Brno
22 Jonáš Krejčí Draci Brno
23 Hugo Borovec Sokol Hluboká
24 Šimon Žák SaBaT Praha
25 Jakub Krizan Apollo Bratislava
26 Šimon Slezák SaBaT Praha
27 Josef Pavlis Piranhas Beroun
28 Mark Furman Sugar Storm
29 Vadzim Hayeuski Sugar Storm
30 Jan Lorenc Miners Kladno
31 Aliaksandr Shundrik Sugar Storm
32 Jakub Vrzák Tempo Titans Praha
33 Mikuláš Soldán Hroši Brno
34 Nikita Navazhylav Sugar Storm
35 Filip Fukar Hroši Brno
36 Martin Vybíral Třebíč Nuclears
37 Benjamin O’Rourke Tempo Titans Praha
38 Jakub Vyskočil Draci Brno
39 Patrik Fiala Hroši Brno
40 Lukáš Urbánek Draci Brno

U15 Category

# Firstname Surename Club Country
1 Adam Skála Třebíč Nuclears
2 Tadeáš Kalčev Joudrs Praha
3 Vincent Major Draci Brno
4 Jan Cacák Kotlářka Praha
5 Benjamin Morgan Kotlářka Praha
6 Ladislav Dohnal Třebíč Nuclears
7 Filip Osoba Draci Brno
8 David Chvátal Draci Brno
9 Adam Veselý Třebíč Nuclears
10 Arseni Yurkouski Brest Zubrs
11 Stanislau Nareika Brest Zubrs
12 Nik Rijpstra Base. Academy Scimitars
13 Matyáš Němčanský Hroši Brno
14 Vojtěch Zahradník Draci Brno
15 Jakub Čepelák Draci Brno
16 Jeroným Hanuška Kotlářka Praha
17 Jan Urbánek Třebíč Nuclears
18 Michal Šindelka Draci Brno
19 Kiryl Haivaronski Brest Zubrs
20 Miroslav Balátě Hroši Brno
21 Miroslav Lacika Klasik Frýdek-Místek
22 Vojtěch Buščík Klasik Frýdek-Místek
23 Richard Omelka Klasik Frýdek-Místek
24 Dan Kawanishi Vienna Wanderers
25 Martin Fencl Třebíč Nuclears
26 Jiří Grossmann Olympia Blansko
27 Wessel Middelkoop UVV Utrecht
28 Petr Tretera Třebíč Nuclears
29 Filip Kollman Třebíč Nuclears
30 Tomáš Tretera Třebíč Nuclears
31 Petr Lorenc Miners Kladno
32 Tomáš Urbánek Draci Brno
33 Štěpán Kareis Patriots Liberec
34 Nicolas O’Rourke Tempo Titans Praha
35 Ivan Krauchuk Brest Zubrs